מנהל עבודה

BTA

מהו תפקידו של מנהל עבודה?

מנהל עבודה הוא אחד מהמקצועות המוכרים בתחום הבנייה והנדל"ן ואף הנדרשים ביותר. ככל שעלו מקרי תאונות העבודה ואתרי בניה הפכו למקומות בסיכון גבוה ככל שהפרוייקט הוא גדול ומורכב, כך עלתה חשיבותו של תפקיד זה להבטחת הבטיחות בפרויקט הבנייה.

מנהלי עבודה צריכים להיות בעלי ניסיון רב בעולם הבנייה, ולהיות בעלי ידע נרחב בתחום ההנדסה האזרחית. בגלל שתפקידו חולש על מחלקות רבות ותחומים רבים בפרויקט, הוא האדם הראשון שאליו פונים ואליו מדווחים. בין אם כשיש שאלה או תהייה וכמובן אם מתרחשת בעיה או תקלה באתר הבנייה. (הוא הצינור הראשי שמחבר בין כל יתר הצינורות). אין דבר שהמנהל לא ידע ולא יהיה מודע עליו. לתפקיד יש מספר היבטים, הבה נפרט כמה מהם.

תחומי האחריות של מנהל העבודה

למנהל יש מספר תחומי אחריות. אחד מהם הוא ייצוג החברה מול מוסדות המדינה ומפקחים. ייצוג לא נכון ולא מדויק של הנעשה בפרויקט עלול לגרור קנסות וסנקציות מטעם המדינה. עליו לדעת ולהכיר את מרכיבי הפרויקט על בוריים ולדעת לעבוד עם הגורמים השונים בשיתוף פעולה.

בנוסף, הוא אחראי על ניהול העבודה היום יומית באתר הבנייה. בין השאר הוא אחראי על תפעול קבלני המשנה העובדים בפרויקט, לוחות הזמנים, ניהול הפועלים, סידור העבודה ואפילו ביצוע תדריך יומי לבעלי התפקיד השונים כמו ממונה בטיחות הפרוייקט. במסגרת התדרוך הוא יחדד את הנהלים ויסייע לכלל הצוות לעבוד באופן יעיל ובטוח, להבין את המשימות השונות, לעמוד בלוחות הזמנים ולקיים את דרישות הפרוייקט.

מדובר על תפקיד מפתח בפרויקט הדורש המון נסיון, ידע, כישורים ויכולות ואת בחירתו יש לעשות בשיקול דעת רב. 

מנהל עבודה

למה חברת BTA?

חברת BTA מעניקה כלל שירותים המאפשרים את הצלחת הפרויקט שלכם. כיום, אנו מעורבים בפרויקטים במפעלים ותעשייה (שיפוץ והקמה), בנייה רוויה, תשתיות, הקמת תחנות כח, ואנרגיות מתחדשות וכו', האני מאמין שלנו הוא: שמים את הבטיחות לפני הכול.

אנו מקשיבים ללקוחות שלנו ומתאימים את מנהלי העבודה לסוג ואופי הפרויקטים בהם אנו מעורבים, זה אומר ידע וניסיון של מנהל העבודה באותו התחום.

חברת BTA היא בעלת ניסיון רב בביצוע שירותי הנדסה ובטיחות עבור מגוון פרויקטים, כל זאת תוך כדי הקפדה יתרה על הנהלים ועל העמידה בלוח הזמנים. אם אתם זקוקים לשירותי הדרכה, הנדסה, ניהול פרויקטים וייעוץ. חברת בטיחות ארצית תשמח לספק לכם את כל השירותים הללו תחת קורת גג אחת. אנו עובדים בשיטה של מיקור חוץ, תוך כדי התחייבות מלאה לעבודה איכותית ללא שום פשרות בנושאי בטיחות (כדוגמא עבודה בגובה). אנו מזמינים אתכם להיכנס אלינו לאתר ולהתרשם ממגוון העבודות שביצענו במהלך השנים האחרונות.

לפרטים נוספים השאירו פרטים ונציגנו יצרו איתכם קשר בהקדם